III Ciechanowskie Święto Biegania wygrało w Ciechanowskim Plebiscycie Sportowym w kategorii „Wydarzenie Sportowe Roku”!

W kategorii „Trener Roku” drugie miejsce zajął Jakub Ogonowski, w kategorii „Drużyna Roku” sztafeta biegaczy Mazovii trzecie miejsce, a w kategorii „Sportowiec Roku” piąte miejsce zajął Michał Makowski!!

Bardzo dziękujemy za docenienie i wszystkie oddane głosy! Jak widać ciężka praca popłaca, zarówno jeśli chodzi o wspólną pracę członków naszego Stowarzyszenia oraz indywidualną pracę zawodników oraz trenerów. Ogromne wyróżnienie, które jeszcze bardziej motywuje nas do działania 🙂 DZIĘKUJEMY!

Wczoraj, tj. w piątek 1 lutego Podczas Ciechanowskiej Gali Sportu podsumowano wyniki, wręczono nagrody oraz stypendia. W sumie, w głosowaniu internetowym oddano 14 556 głosów. Łączna pula przyznanych nagród to 28 000 zł, natomiast roczna suma stypendiów to 153 000 zł.

Na Ciechanowskie Święto Biegania oddano 449 głosy, na Jakuba Ogonowskiego 433 głosy, na sztafetę biegaczy Mazovii 313 a na Michała Makowskiego 513 głosów!

Przypominamy, że IV edycja Ciechanowskiego Święta Biegania odbędzie się w tym roku 15 września i już dziś serdecznie na nie zapraszamy!

Opis Gali Sportu oraz dokładne wyniki dostępne są na stronie Urzędu Miasta Ciechanów: https://www.umciechanow.pl/main/aktualnosci/Ciechanowska-Gala-Sportu-stypendia-nagrody-wyniki-plebiscytu/idn:5952