Znakomita praca wykonana w ostatnim czasie przez trenerów Mazovii Roberta Adamskiego i Kuby Ogonowskiego oraz ich zawodników i zawodniczki pozwala nam  napisać, że obydwaj wracają z sukcesami swoich podopiecznych z 2. Memoriału Sławomira Rosłona, który odbył się wczoraj w Piasecznie

Nasza, młoda utalentowana zawodniczka, Zuzia Bronowska, która wystartowała na 800 metrów zajęła w biegu finałowym 6 miejsce, bijąc jednocześnie swój rekord życiowy osiągając 2:06:85. Dzięki temu Zuzia osiągnęła limit czasowy na Mistrzostwa Europy Juniorów, które odbędą się w szwedzkim Boras (trzeba jeszcze dobrze wypaść na lipcowych Mistrzostwach Polski Juniorów)! Drugi z naszych reprezentantów, równie utalentowany, Sebastian Charzyński wyrównał rekord życiowy na 100 m osiągając czas 10.89 (w biegu finałowym zajął 8 miejsce z czasem 10:99) Trenerem Zuzi i Sebastiana jest Robert Adamski.

Na wielkie brawa zasługuje również dobry występ (biorąc pod uwagę powrót po kontuzji) podopiecznej Kuby Ogonowskiego, zawodniczki AZS AWF Katowice, Joanny Jóźwik, która wraca do swojego koronnego dystansu, również 800 metrów. Występ Asi był największym wydarzeniem Memoriału. Asia nie zawiodła i biegnąc w finale, razem z Zuzią, wygrała, osiągając czas 2:03.64, mimo, że sama spodziewała się walki z barierą 2:10 ?

Gratulujemy i życzymy naszym trenerom i ich zawodnikom i zawodniczkom kolejnych sukcesów!!